Preloader
Toggle-menu
Button-close

Vakko Home

Evlerde hayat bulan aksesuar, kumaş, yatak, banyo ve sofra koleksiyonları Vakko'nun çok yönlü tasarım çizgisi ile iç mekanlara taşınıyor.

Nevresim takımı, yatak örtüsü, havlu, bornoz, yatak odası ve banyo koleksiyonları sade, dingin ve romantik çizgilerle ve Vakko şıklığında yeniden yorumlanıyor.

Vakko Home koleksiyonundaki masa örtüleri, peçeteler ve runner’lar ile keyifli ve unutulmaz sofralar hazırlanıyor. Koleksiyonda ağırlıklı olarak keten, pamuk, saten ve bambu kumaşlar yer alıyor.

Vakko kumaş koleksiyonu, Türk ve Osmanlı motiflerinin modernize edilmiş desen ve renklerinden oluşan kumaşların yanı sıra, modern ve minimalist mekanlara da uygulanabilecek farklı dokuda kumaşlar, döşemelik ve perdelik, yastık, chemin de table, masa örtüleri, yatak örtüleri ve kişiye özel tasarımlar ile canlanıyor.

Vakko Armağan Koleksiyonu, trend temalarına uygun gümüş kaplama, porselen ve cam olarak üç ana grupta tasarlanıyor. Ayrıca Vagabond, Micheal Aram ve Baobab ile ağırlıklı marin temalı el yapımı Giovanna Locatelli ürünleri grubun renkli parçaları.

Vakko Home Koleksiyonu'nu keşfetmek için tıklayınız.